1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Samsung таблет

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од damil, 11 Јануари 2019.

 1. damil

  damil
  Gaining Experience

  557
  465
  2 Јануари 2015
  Машко
  Ако има некој да понуди таблет Самсунг, само да е зачуван, не е битно дали е 7,8 или 10“, уствари битно е да има што понисска цена.

  Пишете ПП слободно.
   

Сподели

Вчитување...