1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам SAMSUNG SSD 860 EVO SATA3 500GB

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од civikom, 6 Април 2020.

 1. civikom

  civikom
  Gaining Experience

  148
  122
  17 Декември 2011
  Машко
  Kупувам нов ссд диск SAMSUNG 860 EVO 500GB
  со гаранција
  за постар лаптоп ми е
  Испратено од SM-G930F преку IT.mk форум апликација
   
 2. Steam.

  Steam.
  On your way to fame

  823
  745
  31 Мај 2011
 3. civikom

  civikom
  Gaining Experience

  148
  122
  17 Декември 2011
  Машко
Слични теми
 1. Banjifiko
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  942
 2. petre.dimov
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  900
 3. Војвода
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  4,903
 4. RagingDemon
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  727
 5. LegijaIVAN
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  142
Вчитување...

Сподели

Вчитување...