1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Samsung SSD 850 Pro 256GB

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Goran27, 4 Април 2017.

 1. Goran27

  Goran27
  Gaining Experience

  301
  319
  5 Јануари 2014
  Машко
  Пожелно да е да има преостаната гаранција и нормално без никаков проблем да е 100% функционално

  Понуди давајте преку пп
   
  На psyside му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  1,734
Вчитување...

Сподели

Вчитување...