1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купено Купувам Samsung S5 или S6

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од sp1on, 29 Февруари 2016.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. sp1on

  sp1on
  Gaining Experience

  170
  85
  25 ноември 2013
  Машко
  Како што гласи насловот, купувам Samsung S5 или S6 може да работат и само на t-mobile, понудете.
   
  На Filipv и Војвода им се допаѓа ова.
 2. sp1on

  sp1on
  Gaining Experience

  170
  85
  25 ноември 2013
  Машко
  Kupeno moze kluc
   
  На Filipv му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  587
 2. BazeMK
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  613
 3. petre.dimov
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  800
 4. steelseries
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  513
 5. CyberTm
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  172
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...