Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам Samsung S23

389mk

Gaining Experience
16 јануари 2020
203
195
389mk додаде нов оглас:

Купувам Samsung S23 - Проценка

Купувам Samsung Galaxy S23, зачуван, користен со заштита на екран, без видливи знаци на користење на екран.

Предност е преостаната локална гаранција од оператор.

Боја не е важна, прифаќам достава по карго.

Видете го целиот оглас...
 

damil

Practice makes perfect
2 јануари 2015
1.061
1.347
Имам нов, неотворен, зелен, 128ГБ.
 

389mk

Gaining Experience
16 јануари 2020
203
195
Во предвид дoаѓа и S23 Ultra, но користени, не скроз нови.
 

389mk

Gaining Experience
16 јануари 2020
203
195
Приоритет е С23 Ултра сега, видов некои уреди увезени од странство, ама не ми се ризикува.
 

389mk

Gaining Experience
16 јануари 2020
203
195
Уште еднаш да прашам тука дали некој продава користен с23 или с23 ултра?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.241
Мислења
977.204
Членови
35.550
Најнов член
Provokator
На врв Дно