1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Samsung S10

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од tomaso, 20 ноември 2019.

 1. tomaso

  tomaso
  Practice makes perfect

  1,060
  1,550
  25 Јануари 2008
  Машко
  Барам да купам Samsung s10.
  Ако има некој нека понуди тука или по пп.
  Може и од оператор ако некој има бонус и обнова па да си уновча пари.
   
 2. tomaso

  tomaso
  Practice makes perfect

  1,060
  1,550
  25 Јануари 2008
  Машко
 3. tomaso

  tomaso
  Practice makes perfect

  1,060
  1,550
  25 Јануари 2008
  Машко
Слични теми
 1. sp1on
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  583
 2. spiritBreaker
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  595
 3. BazeMK
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  624
 4. petre.dimov
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  833
 5. steelseries
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  516
Вчитување...

Сподели

Вчитување...