1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купено Купувам Samsung s10, s10+ или S10e

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од vladimir171, 24 Мај 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. vladimir171

  vladimir171
  Gaining Experience

  370
  184
  15 ноември 2007
  Машко
  Купувам Samsung s10, s10+ или S10e нов или добро сочуван по можност со преостаната гаранција. Бојата не ми е битна.
   
  На damil му/ѝ се допаѓа ова.
 2. vladimir171

  vladimir171
  Gaining Experience

  370
  184
  15 ноември 2007
  Машко
Слични теми
 1. BazeMK
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  684
 2. petre.dimov
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  920
 3. CyberTm
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  203
 4. Musho

  Продадено PRODAVAM SAMSUNG S10e

  Musho, 25 Јуни 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,040
 5. Rikimaru

  Проценка Samsung S10e

  Rikimaru, 30 Јуни 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  850
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...