1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Samsung Galaxy S8

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од petre.dimov, 26 Јули 2017.

Тагови:
 1. petre.dimov

  petre.dimov
  Gaining Experience

  961
  243
  27 ноември 2008
  Машко
  Software developer
  Купувам Самсунг Галакси С8 со гаранција, може нов или поволен. Да нема физички оштетувања.
  Понуди тука или пп.
   
  На psyside му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. omegaRED
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,328
 2. Ron0n

  Проценка Samsung Galaxy S6 Edge Gold

  Ron0n, 18 Април 2017, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,556
 3. Глупав
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  664
Вчитување...

Сподели

Вчитување...