1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Samsung Galaxy S7

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од omegaRED, 8 Април 2017.

 1. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,284
  2,649
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  Купувам Samsung Galaxy S7. Црна боја, да е одлично зачуван, со локална гаранција и целосно пакување.

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
  На psyside му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,284
  2,649
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  BUMP

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,284
  2,649
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  UP

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,284
  2,649
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  Up, може и S7 Edge, црна боја.
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,284
  2,649
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  ...

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
  На Војвода му/ѝ се допаѓа ова.
 6. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,284
  2,649
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
 7. Глупав

  Глупав
  Gaining Experience

  374
  175
  20 Април 2008
  Машко
  чисто нов бараш или половен ???
   
 8. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,284
  2,649
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  Користен, ако е навистина добро сочуван и има гаранција.

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
 9. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,284
  2,649
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  UP

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
 10. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,284
  2,649
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер


  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
 11. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,284
  2,649
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  ^

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
Слични теми
 1. petre.dimov
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  610
Вчитување...

Сподели

Вчитување...