1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купено Купувам Samsung Galaxy Note 9

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од omegaRED, 18 Април 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,287
  2,559
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  Купувам Samsung Galaxy Note 9. Да е одлично сочуван, целосно пакување, со преостаната гаранција (Телеком/Нептун претпочитам).

  Највеќе ми одговара син, но може и црна или друга боја.

  Понуди ПП. Може и замена за S8+ и моја (разумна) доплата, ако така ви одговара.[​IMG]

  Sent from my SM-G955F using Tapatalk
   
  На gokica и Molec им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,287
  2,559
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  BUMP :)

  Sent from my SM-G955F using Tapatalk
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,287
  2,559
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  . tenor.gif

  Sent from my SM-G955F using Tapatalk
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,287
  2,559
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  Купен надвор од форум, клуч!
   
  На Molec му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. dejan_str
  Одговори:
  71
  Прегледи:
  5,467
 2. petre.dimov
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  775
 3. psyside
  Одговори:
  363
  Прегледи:
  20,397
 4. fuzzjaw

  Проценка Samsung Galaxy S8

  Одговори:
  25
  Прегледи:
  2,302
 5. Skorp
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  2,143
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...