Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам Samsung Galaxy A52s

Статус
Затворена за нови мислења.

Gaston

Unstoppable
9 февруари 2011
1.699
3.114
Gaston's setup  
Audio
AR
Има и во Техномаркет и во Анхоч на залиха.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.093
Мислења
955.282
Членови
34.499
Огласи
2.305
Најнов член
User28472
На врв Дно