• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам SAMSUNG 1TB SSD 970 EVO M.2 NVMe !

  • Ја почнал/а темата
  • #1

kristijan1001

Gaining Experience
29 септември 2014
98
78
Нов или под гаранција. Дотолку не е нов, колку часа е вклучен и колку гигабајти има вчитано.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,741
Мислења
856,517
Членови
29,744
Најнов член
itisoktodance
На врв Дно