Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам S23 Ultra со валидна македонска гаранција

Статус
Затворена за нови мислења.

kolesk

On your way to fame
6 февруари 2016
443
588
Не ти купува он. Или е се скапо, или не чини.
Искуство од друг форум за коли.
влакноцепач.
 

kolesk

On your way to fame
6 февруари 2016
443
588
Тоа е негово право, али можеше да врати на порака.... али тоа е тоа
Се шалам пријателе. Дарт е добар човек, само има голема разлика во надворешниот притисок, па се исклучуваме сите по малку.


Дарт, земи си нов од ледиком, додека има.
пс: ајфон е боље, и не се љути за пораката од горе.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.135
Мислења
975.330
Членови
35.446
Најнов член
plantsshopdubai
На врв Дно