Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Kupuvam S23 Ultra so preostanata garancija.

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.351
7.202
Скопје
www.facebook.com
Панка земи си ипхонче, остај ова шушљахов :cool:
Ко што претеруваат со цениве на половни модели на S23 Ултра нема да биде чудно ајфон да си земам.
Последната понуда што ја добив за S23 Ultra 12/512gb беше 950е, Користен 5 месеца.
 

Fredy

Unstoppable
12 октомври 2014
1.147
3.019
Skopje
Fredy's setup  
Processor & Cooler
Intel I5 13500 /Noctua D14
Motherboard
Gigabyte B760 Gaming X DDR 5
Storage
970 evo plus 500gb + Kingston A2000 NvMe 1Tb + SSD Samsung 850 pro 256gb
PSU
EVGA SuperNova 750 G3
RAM
2x16GB DDR5 Kingston Fury Beast @6000Mhz
Video card
MSI 3080 Suprim
Case
NZXT s340 Elite
Mouse
Logitech G502 Proteus Spectrum
Keyboard
G.Skill Ripjaws KM780 RGB cherry mx brown
Audio
Sennheiser HD 518 + Kurzweil KS40A
Monitor
Asus RoG PG279Q 1440p 165Hz IPS
OS
Windows 11 Pro
Ко што претеруваат со цениве на половни модели на S23 Ултра нема да биде чудно ајфон да си земам.
Последната понуда што ја добив за S23 Ultra 12/512gb беше 950е, Користен 5 месеца.
Имаш за 800 во мобеликс половна с23 ултра 512 гб.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
 

DemoUser

Practice makes perfect
27 април 2010
1.414
1.556
Скопје / Автокоманда
DemoUser's setup  
Processor & Cooler
Intel 13900KS
Motherboard
ASUS Z790-I
Storage
2TB NVME Samsung 990 PRO
PSU
1300W SFX Cooler Master
RAM
GSkill 32GB 7200Mhz
Video card
ASUS ROG STRIX 4070Ti
Mouse
Logitech G305
Monitor
ASUS ROG Swift 360Hz PG259QN 24.5”
OS
Windows 11 Home
@Pane24 издржи една до 2 недели цените драстично ќе паднат чим официјално кај нас ќе го има с24ултра по продавниците да го купиш одма.
Веќе на реклама5 почнуваат да ги продаваат с23 ултра на кило али никој нема да им даде 800 евра наскоро за тој модел чим дојде кај нас официјално с24 ултра.
 

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.351
7.202
Скопје
www.facebook.com
@Pane24 издржи една до 2 недели цените драстично ќе паднат чим официјално кај нас ќе го има с24ултра по продавниците да го купиш одма.
Веќе на реклама5 почнуваат да ги продаваат с23 ултра на кило али никој нема да им даде 800 евра наскоро за тој модел чим дојде кај нас официјално с24 ултра.
Ма 6 месеца се стискам веќе... Али ајде ке се издрже и 2 недели ништо не е и тоа.
 

Fredy

Unstoppable
12 октомври 2014
1.147
3.019
Skopje
Fredy's setup  
Processor & Cooler
Intel I5 13500 /Noctua D14
Motherboard
Gigabyte B760 Gaming X DDR 5
Storage
970 evo plus 500gb + Kingston A2000 NvMe 1Tb + SSD Samsung 850 pro 256gb
PSU
EVGA SuperNova 750 G3
RAM
2x16GB DDR5 Kingston Fury Beast @6000Mhz
Video card
MSI 3080 Suprim
Case
NZXT s340 Elite
Mouse
Logitech G502 Proteus Spectrum
Keyboard
G.Skill Ripjaws KM780 RGB cherry mx brown
Audio
Sennheiser HD 518 + Kurzweil KS40A
Monitor
Asus RoG PG279Q 1440p 165Hz IPS
OS
Windows 11 Pro
@Pane24 издржи една до 2 недели цените драстично ќе паднат чим официјално кај нас ќе го има с24ултра по продавниците да го купиш одма.
Веќе на реклама5 почнуваат да ги продаваат с23 ултра на кило али никој нема да им даде 800 евра наскоро за тој модел чим дојде кај нас официјално с24 ултра.
Нема веќе на кило,почнаа на пакет да ги даваат ко пиперкине за ајвар.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
 

DrMTR

Guru
27 март 2014
7.278
7.461
mikrotikmacedonia.online
Да не ти кварам потрага ама после презентацијата на S24 народот и не е баш импресиониран од S24U. Така да не верувам баш дека ке најдеш добра s23u под 700+ евра.
 

Fredy

Unstoppable
12 октомври 2014
1.147
3.019
Skopje
Fredy's setup  
Processor & Cooler
Intel I5 13500 /Noctua D14
Motherboard
Gigabyte B760 Gaming X DDR 5
Storage
970 evo plus 500gb + Kingston A2000 NvMe 1Tb + SSD Samsung 850 pro 256gb
PSU
EVGA SuperNova 750 G3
RAM
2x16GB DDR5 Kingston Fury Beast @6000Mhz
Video card
MSI 3080 Suprim
Case
NZXT s340 Elite
Mouse
Logitech G502 Proteus Spectrum
Keyboard
G.Skill Ripjaws KM780 RGB cherry mx brown
Audio
Sennheiser HD 518 + Kurzweil KS40A
Monitor
Asus RoG PG279Q 1440p 165Hz IPS
OS
Windows 11 Pro
Еве:
dc1bed6ed07d38a341200aa931f996d9.jpg


Sent from my SM-S918B using Tapatalk
 

Miki98

Gaining Experience
13 јануари 2021
515
303
Macedonia Pehchevo [2326]
www.balkan77.com
Pane24 додаде нов оглас:

Kupuvam S23 Ultra so preostanata garancija. - ПроценкаВидете го целиот оглас...
Оди со s24 ultra,скоро иста цена се, ептен ми се свиѓа s24ката.
@Pane24 уште сега ти личи на рака да го имаш,ќе вадиш топ слики од графичките. 1706488944450.png
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно