1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам S10/S10 + итно

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од psyside, 12 Декември 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  psyside

  psyside
  Rising Star

  25,675
  26,290
  4 Септември 2008
  Одлично сочуван, по можност со гаранција од провајдер, користен преферирам за цената да биде поисплатлива.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  psyside

  psyside
  Rising Star

  25,675
  26,290
  4 Септември 2008
 3. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,095
  4,803
  8 Април 2011
  Машко
  Колекција од хајенд смартфони да не правиш :)
   
  На psyside му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. IT Boss
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,252
 2. DemoUser
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  654
 3. psyside
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  745
Вчитување...

Сподели

Вчитување...