1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам S10 Plus

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од psyside, 11 Јуни 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  psyside

  psyside
  Rising Star

  24,988
  25,230
  4 Септември 2008
  1. 2 години гаранција провајдер (пожелно и предност) од провајдер

  2. Може да е ептен малце користен, БЕЗ НИКАКВИ зуцки, грепки и слично, боја црна/зелена/плава.

  3. Можна замена со mi8 со моја доплата по договор.

  4. Ако е нов нудам 650 евра.

  5. Понуди и прашања строго пп.
   
Слични теми
 1. sp1on
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  567
 2. spiritBreaker
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  584
 3. Motherboard
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  355
 4. Delta111
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  373
Вчитување...

Сподели

Вчитување...