1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

купувам RYZEN

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од rippermkd, 28 oктомври 2018.

Тагови:
 1. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  369
  176
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
  понудете некаков Рајзен процесор со цена иМбокс.. или на ѕидов, сеедно :)
   
Слични теми
 1. Boldozer
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  235
 2. rippermkd
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,550
 3. omegaRED
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,086
 4. nik0la_
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  481
 5. shifty
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  720
Вчитување...

Сподели

Вчитување...