1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Ryzen процесор

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Mario.Bog, 21 Јануари 2019.

 1. Mario.Bog

  Mario.Bog
  Gaining Experience

  871
  439
  15 Декември 2013
  Машко
  Купувам Ryzen процесор, со понуди и цени во ПП.
   
 2. Mario.Bog

  Mario.Bog
  Gaining Experience

  871
  439
  15 Декември 2013
  Машко
  Предност процесори со пониска цена, гаранција не е толку битна. :)
   
 3. Mario.Bog

  Mario.Bog
  Gaining Experience

  871
  439
  15 Декември 2013
  Машко
  Може клуч, ќе се склопува intel :)
   
Слични теми
 1. wolverine
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  364
 2. rippermkd
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,623
 3. shifty
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  763
 4. rippermkd
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  279
 5. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  513
Вчитување...

Сподели

Вчитување...