• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам Ryzen Cpu

  • Ја почнал/а темата
  • #1

borcep

Practice makes perfect
12 септември 2013
951
1,480
Скопје
Буџет виртуелно неограничен, понуда во ПП. Не барам топ оф д лајн.
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,641
Мислења
829,376
Членови
28,644
Најнов член
Soci#
На врв Дно