1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купено Купувам Ryzen 5 2600

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од StalkeR, 27 Март 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  StalkeR

  StalkeR
  Unstoppable

  4,174
  3,898
  5 Декември 2009
  Машко
  Се бара R5 2600, по можност со гаранција и пристојна цена.

  Исто така може доколку сака некој замена со Gigabyte A320M-H + R3 1200 сеуште под гаранција.
   
Слични теми
 1. shifty
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  835
 2. rippermkd
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  323
 3. Saso PC

  Продадено AMD Ryzen 5 2600

  Saso PC, 25 Март 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  877
 4. rippermkd

  Менувам ryzen5 2600 za 2700/x

  Одговори:
  2
  Прегледи:
  441
 5. Mario.Bog

  Продадено Ryzen 5 2600

  Mario.Bog, 6 Март 2020, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,376
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...