1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Ryzen 2200g / 2400g

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од highflyer, 24 Јуни 2019.

 1. highflyer

  highflyer
  Gaining Experience

  248
  172
  3 Јануари 2010
  Машко
  Во предвид би дошла евентуално и некоја б450 матична со минимум 1 година преостаната гаранција.
  Понуди во пп.
   
 2. highflyer

  highflyer
  Gaining Experience

  248
  172
  3 Јануари 2010
  Машко
 3. highflyer

  highflyer
  Gaining Experience

  248
  172
  3 Јануари 2010
  Машко
Слични теми
 1. zipi123
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,145
 2. shifty
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  739
 3. rippermkd
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  262
 4. Mario.Bog
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,146
 5. gOJDO
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,406
Вчитување...

Сподели

Вчитување...