1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Ryzen 1 или 2 ген

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од MartinJack3d, 31 Март 2020.

 1. MartinJack3d

  MartinJack3d
  Gaining Experience

  110
  87
  21 oктомври 2016
  Машко
  Понудете ми Ryzen 1 или 2 генерација...
   
  На gb7457 и DinoJ им се допаѓа ова.
 2. Futurelakimens

  Futurelakimens
  On your way to fame

  1,338
  783
  12 Април 2017
  Машко
  Баш ме интересира какви цени држат...
   
  На DinoJ му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,637
  9,305
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Еве ти: Ryzen 3 1200

  Ryzen 2600 box со гаранција 6500.
   
  На gb7457 му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. rippermkd
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,710
 2. shifty
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  835
 3. rippermkd
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  323
 4. Мино Андревски
  Одговори:
  78
  Прегледи:
  11,232
 5. Uber-
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  645
Вчитување...

Сподели

Вчитување...