1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам RX 580 8GB

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од CykaBlyat, 8 Април 2020.

 1. CykaBlyat

  CykaBlyat
  Gaining Experience

  342
  166
  22 oктомври 2016
  Машко
  Спиење
  Како што кажува насловот.
  Не е многу важна фирмата само да е исправна картичката

  Понуди во ПП.
   
Слични теми
 1. iface
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  425
 2. Motherboard
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  444
 3. Ron0n
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  532
 4. Delta111
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  462
Вчитување...

Сподели

Вчитување...