• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам RX 570/580 8GB

  • Ја почнал/а темата
  • #1

teokitan

Gaining Experience
11 октомври 2017
154
89
Како што кажува насловот, купувам RX 570 или 580 со 8GB рам.

Максимална цена: 22.500
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

teokitan

Gaining Experience
11 октомври 2017
154
89
Уште купувам. Макс. цена = 21.000
 
  • Уау
Реакции: Avid

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,741
Мислења
856,521
Членови
29,744
Најнов член
itisoktodance
На врв Дно