1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам рутер

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Futurelakimens, 18 Април 2019.

 1. Futurelakimens

  Futurelakimens
  Gaining Experience

  854
  431
  12 Април 2017
  Машко
  Здраво, барам рутер со следниве функции:
  - Подршка за 2 ви-фи мрежи
  - OpenVPN
  - УСБ Порт за ХДД/ССД, али не е најбитно

  Цена до околу 3000.
   
 2. LaLi

  LaLi
  Gaining Experience

  314
  203
  3 Февруари 2010
  Машко
  На Garfield' му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Futurelakimens

  Futurelakimens
  Gaining Experience

  854
  431
  12 Април 2017
  Машко
  @LaLi Фала за понудата, но купив веќе.
  Може клуч на темава.
   
Слични теми
 1. IT Boss
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,403
 2. damil
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  289
 3. alkibijad01
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  251
 4. Pulse
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  270
 5. Mar tiN
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  197
Вчитување...

Сподели

Вчитување...