• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам ретро видео игрици/конзоли

toshex

the fool
18 септември 2013
5.851
6.912
Мелмак
toshex додаде нов оглас:

Купувам ретро видео игрици/конзоли - Проценка

Купувам ретро игрици и играчки конзоли.

Воден од хобито, целта е да овие постари електроники најдат нов дом и да бидат користени и одржувани во former glory. Не сум заинтересиран за екстремни и преценети понуди.

Заинтересиран сум за скоро се, но некои работи може веќе ги имам или не ми требаат - но бидете сигурни дека има и други личности на форумов и по социјални мрежи кои сакаат и што и да продавате ќе му се најде дом.

Претежно сум заинтересиран за игрици за нинтендо и сега конзоли.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42.971
Мислења
890.074
Членови
31.715
Огласи
214
Најнов член
Emel
На врв Дно