1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Ретро Куќиште ()

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Lazarko, 10 Јануари 2019.

 1. Lazarko

  Lazarko
  On your way to fame

  225
  720
  28 ноември 2017
  Машко
  Купувам PC куќиште (ат/atx) од 1985 do 2003/4 година. Бело или Сребрено (алуминиумско) да е добро очувано. Coolermaster, Antec,Chieftec, Lian-li, Asus итн.
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  gamer-eddie, Marko1234 и на igor_igor им се допаѓа ова.
 2. gamer-eddie

  gamer-eddie
  Practice makes perfect

  839
  1,371
  22 Април 2007
  Машко
  profesionalen ebi-veter
  леј брат, vento-во беше порно изглед
  иначе внатре е катастрофа за работа , ама однадвор изгледа како alienware од тоа време
   
  На Lazarko му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...