1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купено Купувам Redmi Note 7

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од JasSum, 18 Септември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. JasSum

  JasSum
  Practice makes perfect

  1,791
  1,929
  8 Мај 2007
  Машко
  Купувам нов редми ноте 7.
  Доколку некој обновува договор со оператор, може да се договориме.
   
 2. JasSum

  JasSum
  Practice makes perfect

  1,791
  1,929
  8 Мај 2007
  Машко
  Никој не обновува договор?
   
 3. Misko6000

  Misko6000
  On your way to fame

  814
  769
  5 Април 2015
  Машко
  Кај кој оператор го има RN7?
  edit
  Сега видов дека телеком го има, ама после 3 ти ќе знам на кој оператор ќе се префрлам, така да ако имаш време за чекање ќе ти пишам ПП после 3 ти.
   
  Последна промена: 25 Септември 2019
 4. JasSum

  JasSum
  Practice makes perfect

  1,791
  1,929
  8 Мај 2007
  Машко
  Ок
   
 5. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  984
  614
  15 Декември 2013
  Машко
  Пали кола и тркни земи си од Ледиком, за 11к телефонов е бест бенг фор д бак. :)
   
 6. JasSum

  JasSum
  Practice makes perfect

  1,791
  1,929
  8 Мај 2007
  Машко
  Може ќе се погодиме со некој од форум, па сите среќни...
   
  Speedster, Mario.Bog и на DaVoRkNe им се допаѓа ова.
 7. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  984
  614
  15 Декември 2013
  Машко
  Тоа е уште подобра комбинација, него реков ако не ти се чека. Јас отидов во неделата си земав еден и препорака од мене за телефончето. :)
   
  На JasSum му/ѝ се допаѓа ова.
 8. JasSum

  JasSum
  Practice makes perfect

  1,791
  1,929
  8 Мај 2007
  Машко
  Треба на женско да му стои во рака...
  Телефонов.
  А голем ми е. Моделот што сум го избрал.
   
  На Mario.Bog му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  984
  614
  15 Декември 2013
  Машко
  Хахаха готово, се разбравме :D
   
 10. JasSum

  JasSum
  Practice makes perfect

  1,791
  1,929
  8 Мај 2007
  Машко
Слични теми
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  530
 2. JasSum
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  218
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...