1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Razer или Logitech Тастатура/Глувче

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Gymblonski, 6 Март 2020.

 1. Gymblonski

  Gymblonski
  Gaining Experience

  64
  54
  28 Септември 2018
  Машко
  Ако имате некоја тастатура или глувче користено/некористено што продавате понудете.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,317
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Logitech g413 silver во перфектна состојба, користена една година, 3800 денари
   
 3. CykaBlyat

  CykaBlyat
  Gaining Experience

  343
  166
  22 oктомври 2016
  Машко
  Спиење
  Имам Razer Deathadder Elite и Redragon K557 Kala,ако си заинтересиран за повеќе информации,пиши ми PM.
   
  На Afterlife му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,331
  2,794
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  Имам вишок Razer Imperator Expert. ПП за детали.

  Sent from my SM-N960F using Tapatalk
   
  На Afterlife му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Gymblonski

  Gymblonski
  Gaining Experience

  64
  54
  28 Септември 2018
  Машко
  Исто така може некој што често оди надвор од Македонија да ми донесе па да му платам.
  Не напоменав горе али сакам барем нешто од малку поновите модели.
   
 6. Gymblonski

  Gymblonski
  Gaining Experience

  64
  54
  28 Септември 2018
  Машко
Слични теми
 1. gokica
  Одговори:
  83
  Прегледи:
  7,636
 2. iface
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  425
 3. tomaso
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  395
 4. gokica
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  904
Вчитување...

Сподели

Вчитување...