• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам расипан Thinkpad T500(за делови)

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Lazarko

Practice makes perfect
28 ноември 2017
325
1,109
Купувам неисправен T500. Дури и да нема капак со дисплеј, пак ќе ми врши работа.

Понуди во ПП
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,054
Мислења
837,662
Членови
28,980
Најнов член
Silencio
На врв Дно