Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам ранец Lowepro Tahoe BP150

Статус
Затворена за нови мислења.

Goran995

Practice makes perfect
16 ноември 2019
1.014
1.703
Скопје
Goran995 додаде нов оглас:

Купувам ранец Lowepro Tahoe BP150 - Проценка

Ако некој му се наоѓа за продажба...


Во ПиксПлус е 4500, на Али е 60-тина евра.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.166
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно