1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам рам Patriot Viper 3 Blue Sapphire

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Sephiroth1, 1 Февруари 2016.

 1. Sephiroth1

  Sephiroth1
  Gaining Experience

  79
  112
  17 Мај 2011
  Како што гласи насловот, купувам Купувам рам 2х4GB Patriot Viper 3 Blue Sapphire, по можност модел PV38G160C9KBL.
   
 2. Sephiroth1

  Sephiroth1
  Gaining Experience

  79
  112
  17 Мај 2011
  Може клуч на темава.
   

Сподели

Вчитување...