1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам РАМ меморија kingston hyperx ddr3 2400mhz

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од tenkot, 8 oктомври 2017.

 1. tenkot

  tenkot
  Gaining Experience

  61
  142
  26 Јули 2009
  Здраво дечки,

  Ми треба рам меморија, мо можност 4 х 4гб плочки. За да биде компатибилна со таа што веќе ја имам, hyperX 2400mhz DDR3. Понуди во пп.
   
Слични теми
 1. Banjifiko
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  715
 2. Bozoo

  Продадено Kingston HyperX 8 GB DDR3 (2X4)

  Bozoo, 15 Мај 2017, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  550
Вчитување...

Сподели

Вчитување...