• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Купувам рам меморија 4gb ddr4 2133mhz една плочка

stranger777

Gaining Experience
27 октомври 2013
356
211
Битола
Купувам рам меморија 4gb ddr4 2133mhz една плочка
Мислењето е автоматски споено:

купено...кључ
 
Последна промена:

stranger777

Gaining Experience
27 октомври 2013
356
211
Битола
Купувам рам меморија Kingston 4gb ddr4 2133mhz една плочка 8Gb или 2x4Gb
KVR21N15S8/4
9905622-057.AOOG
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.663
Мислења
889.196
Членови
31.504
Огласи
34
Најнов член
formula-1
На врв Дно