Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам RAM G.Skill TridentZ Neo 2x8

Статус
Затворена за нови мислења.

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
563
1.356
Битола
Vlad944 додаде нов оглас:

Купувам RAM G.Skill TridentZ Neo 2x8 - Проценка

Купувам рам меморија G.Skill TridentZ Neo 2x8GB 3600Мhz
Рамот мора да е со тајминзи CL16-16-16-36 поточно (F4-36000C16D-16GTZN)
Предност цената и да работат без проблми.
Погледнете го атачментот 126359

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.973
Мислења
972.593
Членови
35.321
Огласи
2.920
Најнов член
dimovskin7
На врв Дно