1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувaм ram ddr4 3200/3400

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од nvidia88, 18 Јуни 2019.

 1. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  536
  310
  16 Септември 2010
  Машко
  Pc
  На Ace Lud му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,299
  10,690
  23 Јануари 2008
  Манга
Слични теми
 1. Astraion
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  821
 2. KalEl
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  175
 3. gOJDO
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  646
 4. gOJDO
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,333
 5. gOJDO
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,515
Вчитување...

Сподели

Вчитување...