1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купено Купувам РАМ ДДР3 4ГБ

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Gucci, 10 Јануари 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  808
  642
  5 Јули 2011
  Пеферирам 1066 MHz, една плочка од 4Гб, ако е добра понудата може и 2х4Гб.

  Понуди тука или по пп, Фала!

  ЕДИТ: За десктоп
   
  Последна промена: 10 Јануари 2017
 2. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  808
  642
  5 Јули 2011
  Купено, клуч!
   
  На gokica му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...