• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Купувам RAM DDR3 4/8GB

Psycore

On your way to fame
12 ноември 2013
680
720
Скопје
Купувам RAM DDR3 4GB , без разлика на брзина и тајминзи. Приоритет само цена.
8мица доаѓа во предвид само ако ептен одговара цената.

Понуди тука и инбокс.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,187
Мислења
879,742
Членови
30,814
Најнов член
SandraNikola
На врв Дно