1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам рам DDR3 2400MHz 2X8GB

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од PetarPeco, 5 Декември 2018.

 1. PetarPeco

  PetarPeco
  Gaining Experience

  71
  57
  24 Декември 2011
  Машко
  Купувам рам ддр3 2x8gb 2400mhz.
  Доколку е hyperx beast би ми одговарало и 1x8gb.
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 2. PetarPeco

  PetarPeco
  Gaining Experience

  71
  57
  24 Декември 2011
  Машко
Слични теми
 1. xenon
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  785
 2. shifty
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  311
 3. omegaRED
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  515
 4. Nikola Sone
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  742
 5. tenkot
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  306
Вчитување...

Сподели

Вчитување...