• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам рам DDR3 2400 MHz

  • Ја почнал/а темата
  • #1

outsider

Gaining Experience
14 јуни 2019
97
155
Како што гласи насловот една плочка ми треба
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,473
Мислења
845,156
Членови
29,292
Најнов член
ivica25
На врв Дно