1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Kupuvam ram ddr3 1600 Mhz

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Pane24, 21 oктомври 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,196
  3,275
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Baram da kupam nekoj ram so ladnacinja so 1600 Mhz , po moznost da se isti.
  Moze 4gb ram plocki .
  Moze i 4 parcinja isti.
  Ili 2x8gb .
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,196
  3,275
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
Слични теми
 1. prichina
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  729
 2. zipi123
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  400
 3. zipi123
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  185
 4. gOJDO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  333
 5. sp1on
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  246
Вчитување...

Сподели

Вчитување...