1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купено Купувам Qi Wireless Charger

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Necromancer, 18 Декември 2017.

Тагови:
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  Necromancer

  Necromancer
  Unstoppable

  3,202
  3,562
  24 Февруари 2012
  Машко
  GIS
  Нерви искинав со полнење на Нексус 7 2013, си еба мајката портот, па додека се решам за промена, да го полнам безжично.

  Купувам безжичен чарџер, нов/половен, сеедно, само да е функционален.
   
 2. Taurus

  Taurus
  Модератор

  2,334
  987
  13 oктомври 2007
  Машко
  UI Designer
  Извини за оф-топик, го имам и јас истиот проблем, се полни со сааати, +7-8 саати... Исто и кај тебе прави?
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  Necromancer

  Necromancer
  Unstoppable

  3,202
  3,562
  24 Февруари 2012
  Машко
  GIS
  Не, кај мене воопшто не полни. Беше доста лабав портот, па го отворив, го стегнав со клешти и фаќаше еден период. Сега воопшто не полни, под агол надоле функционираше, ама изгледа се скрши портот од тегнење надоле.

  ЕДИТ: Не дека полнеше споро, ама во сред полнење ќе престане, па пак мрдај го, и практично џабе сум го ставил на полнач.
   
  На Taurus му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Speedster

  Speedster
  Gaining Experience

  390
  407
  1 Јануари 2016
  Машко
  Пред 3 дена го земав овој полнач можда ке го давам дека чекам самсунг полнач . Види дали ти фака око . Ασύρματος Φορτιστής Qi - SBS Wireless Charging Pad - Μαύρο
   
  На Necromancer му/ѝ се допаѓа ова.
 5. VerifiedUsers Overlay
  Necromancer

  Necromancer
  Unstoppable

  3,202
  3,562
  24 Февруари 2012
  Машко
  GIS
 6. Speedster

  Speedster
  Gaining Experience

  390
  407
  1 Јануари 2016
  Машко
  До колку си спрем да дадеш не кажа затоа :) . А ке спуштев на цена не е проблем пошто и така џабе ке ми фака прашина .
   
  На Necromancer му/ѝ се допаѓа ова.
 7. VerifiedUsers Overlay
  Necromancer

  Necromancer
  Unstoppable

  3,202
  3,562
  24 Февруари 2012
  Машко
  GIS
  Ај ќе ти пишам утре :)
   
 8. Speedster

  Speedster
  Gaining Experience

  390
  407
  1 Јануари 2016
  Машко
  Ајде и јас ке знам точно што да праам таман
   
 9. VerifiedUsers Overlay
  Necromancer

  Necromancer
  Unstoppable

  3,202
  3,562
  24 Февруари 2012
  Машко
  GIS
  На Speedster и Taurus им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. stavrov69
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,053
 2. spiritBreaker
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  464
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...