1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купено Купувам QCY T4

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Goran995, 4 Јуни 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Goran995

  Goran995
  On your way to fame

  353
  545
  16 ноември 2019
  Машко
  ИТ
  Го чекам да го стават на продажба другиот модел, QCY T5S.
  До тогаш, би сакал да го пробам овој покомпактниот модел.

  Може ПП или тука пишете кој има за продажба.
   
 2. Goran995

  Goran995
  On your way to fame

  353
  545
  16 ноември 2019
  Машко
  ИТ
  Може да се затвори темата, порачано од Али.
   
Слични теми
 1. Motherboard
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  462
 2. Ron0n
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  558
 3. Delta111
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  482
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...