• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам q9550 или еквивалент за LGA775

  • Ја почнал/а темата
  • #1

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2,365
194
Здраво друштво,
купувам Q9550 или сличен процесор, кој ќе служи како апгрејд од E8400 на LGA775 платформа.
Благодарам! :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: b.a

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,077
Мислења
837,999
Членови
28,988
Најнов член
simplius
На врв Дно