1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам PS4 Dualshock 4 controller.

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од MartinGR1MR, 31 Мај 2020.

 1. MartinGR1MR

  MartinGR1MR
  Gaining Experience

  149
  65
  14 Јуни 2014
  Машко
  Праќајте понуди во ПП ако некој има за продавање :D
   
Слични теми
 1. NikacXMKD
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  383
 2. nikigo
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  157
 3. c0mrade
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  462
 4. dekomote
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  442
Вчитување...

Сподели

Вчитување...