1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Позајмица Kupuvam PS1 Classic

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Jedah, 20 Септември 2019.

 1. Jedah

  Jedah
  Practice makes perfect

  964
  1,450
  6 ноември 2007
  Kupuvam PS1 Classic.
  Od tie sto bea 1800den novi.

  Sent from my LG-H872 using Tapatalk
   
 2. Jedah

  Jedah
  Practice makes perfect

  964
  1,450
  6 ноември 2007
  BUMP
  Луѓе не за позајмица, незнам што сум стиснал на телефон... fuck Taptalalk.
  За пари!! ПАРИ!!!
  100€...
  200€....
  1000€...
   
Слични теми
 1. mitash
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,772
 2. Ulrezaj
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  388
 3. Jedah
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  557
 4. zipi123
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  489
 5. c0mrade
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,018
Вчитување...

Сподели

Вчитување...