1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам PS Vita

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од HardCorec, 17 Септември 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,306
  4,835
  4 ноември 2013
  Машко
  Како што гласи насловот, барам да купам PS Vita (хакната/чипувана).
  Услов: да биде зачувана.
   
  На skullmonkey и Jovan2389 им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,306
  4,835
  4 ноември 2013
  Машко
  Купено!
  (Начекав нова Vita (3g/WiFi) некористена, комплет во кутија за 5000 денари)
   
  На Mario.Bog, krema, Глупав и уште 2 други им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. DaCunha17
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,770
 2. Bozoo
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,906
 3. Jedah
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  651
 4. Spawny
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  520
Вчитување...

Сподели

Вчитување...