1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам процесор

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Enis-Phantom, 30 Март 2020.

 1. Enis-Phantom

  Enis-Phantom
  Gaining Experience

  336
  412
  18 ноември 2013
  Машко
  Купувам процесор за АМ3 сокет за плочата од линкот подоле:
  ASRock > N68-S3 UCC
   
Слични теми
 1. LeRade
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  180
 2. gocetan
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  412
 3. gocetan
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  284
 4. LeRade
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  220
 5. pavlestyle
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  228
Вчитување...

Сподели

Вчитување...