1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам процесор

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од pavlestyle, 24 Март 2020 во 20:04.

 1. pavlestyle

  pavlestyle
  Gaining Experience

  72
  69
  9 Април 2016
  Машко
  Купувам и5 8600к/9600к пожелно со матична.
  Исто така купувам и Рајзен 2600/3600.
   
Слични теми
 1. HardCorec
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  327
 2. LeRade
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  166
 3. gocetan
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  376
 4. gocetan
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  269
 5. LeRade
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  189
Вчитување...

Сподели

Вчитување...