1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам процесор

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од xenon, 21 Февруари 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  xenon

  xenon
  Guru

  3,790
  9,501
  15 Јануари 2011
  Машко
  Купувам 6***, 7*** i5, за B250 чипсет, акo некој му се вртка нека пише.
   
Слични теми
 1. HardCorec
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  330
 2. LeRade
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  168
 3. Mario.Bog
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  351
 4. gocetan
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  386
 5. gocetan
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  275
Вчитување...

Сподели

Вчитување...